KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15978229
nr 1597 8229
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, daterad, -55, komposition. Blandteknik, bildmått: 39x27 cm, yttermått inklusive ram: 53x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 februari 2024
kl 18:05:36
150 kr
250 kr